Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

O dziurze w lubińskim Rynku niekończąca się opowieść...

dodano ponad tydzień temu, 2017-07-13 w kategorii: Powiatowe

Ekipa mająca decydujący wpływ na zarządzanie miastem Lubin oraz powiatem. Owocem tego faktu jest z jednej strony półhektarowy grunt zarośnięty od kilkunastu lat chwastami - do niedawna, bo obecnie jest wykop i przerwane prace porządkowe. .Ekipa rzekomo bezpartyjnych samorządowców chce porządkować Polskę. Popierajmy Ich, a będziemy mieli w Polsce porządek taki jak na lubińskim rynku. Znowu usłyszę od któregoś z radnych, że znów się czepiam Rynku. Najwyższa pora by kilkunastoletnia dziura w lubińskim rynku - w odległości 20 metrów od ratusza stała się świadectwem zarządzania miastem przez ekipę Prezydenta Raczyńskiego pod nazwą Lubin 2006. Z drugiej strony mamy wykaz wynagrodzeń członków urzędniczego grona wywodzącego się z tej ekipy. Porównajmy wynagrodzenia z osiągnięciami. Rekord Europy to stan rynku i nieczynnego od kilku lat (po remoncie?) Ratusza. Kto policzy straty z powodu tego, że ratusz nieczynny mimo, że miał być siedzibą Prezydenta. Ale jak tu zaprosić gości i interesantów gdy z okien widok na ten.bałagan? Jak to długo jeszcze potrwa? Właściwie dla Lubina byłoby korzystne gdyby inne miasto kupiło całą tą ekipę. Kukiz miał chyba taki zamiar, ale w porę dla siebie zrezygnował i nie uwolnił Lubina od twórców takich sukcesów jak kilkunastoletnia, półhektarowa dziura w Rynku.
 
Poniżej link do artykułu zamieszczonego w portalu: e-legnickie.pl o zarobkach włodarzy naszego miasta.
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/lubin/10843-kasa-ludzi-prezydenta-doroczny-ranking


Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  3 godziny temu

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  dzisiaj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.